Start › Västra Götalands län › Göteborg
Sinoma Väst HS 31 AB
Utveckling9 räkenskapsår
ResultaträkningBelopp i tkr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rörelseintäkter, lagerförändringar m.m. | 77 952 | 54 056 | 33 491 | 30 990 | 26 989 | 25 060 | 26 427 |
| Nettoomsättning | 35 649 | 34 694 | 32 784 | 30 990 | 26 989 | 25 060 | 26 426 |
| Övriga rörelseintäkter | 42 303 | 19 362 | 707 | – | – | – | – |
| Rörelsekostnader | 19 016 | 15 162 | 15 072 | 15 131 | 12 930 | 11 406 | 14 523 |
| Övriga externa kostnader | 16 355 | 13 803 | 13 245 | 13 671 | 11 540 | 10 081 | 13 274 |
| Av- och nedskrivningar | 1 279 | 1 359 | 1 457 | 1 460 | 1 390 | 1 325 | 1 249 |
| Övriga rörelsekostnader | 1 382 | 0 | 370 | – | – | – | – |
| Rörelseresultat | 58 936 | 38 894 | 18 419 | 15 859 | 14 059 | 13 654 | 11 904 |
| Finansiella poster | 3 108 | 5 255 | 3 698 | 6 801 | 9 611 | 9 592 | 5 501 |
| Resultat från andelar i koncernföretag | 6 747 | 12 606 | 11 652 | 10 049 | 12 319 | 12 946 | 8 279 |
| Övriga ränteintäkter och liknande resultatposter | 1 046 | 318 | 7 | 8 | 3 | 6 | 9 |
| Räntekostnader och liknande resultatposter | 4 685 | 7 669 | 7 961 | 3 256 | 2 711 | 3 360 | 2 787 |
| Resultat efter finansiella poster | 62 044 | 44 149 | 22 117 | 22 660 | 23 670 | 23 246 | 17 404 |
| Bokslutsdispositioner | −2 503 | −4 016 | 1 950 | −22 379 | −5 741 | −8 431 | −4 626 |
| Förändring av periodiseringsfonder | −2 313 | −7 949 | −9 146 | −467 | −5 290 | −4 221 | −3 516 |
| Förändring av överavskrivningar | −190 | 65 | 354 | −451 | −451 | −404 | −1 110 |
| Resultat före skatt | 59 541 | 40 133 | 24 067 | 281 | 17 929 | 14 815 | 12 779 |
| Skatt på årets resultat | 3 602 | 4 913 | 5 652 | 289 | 3 269 | 2 710 | 2 257 |
| Övriga skatter | – | 0 | −83 | – | – | 0 | −19 |
| Årets resultat | 55 939 | 35 220 | 18 498 | −8 | 14 660 | 12 105 | 10 541 |
BalansräkningBelopp i tkr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TILLGÅNGAR | 274 619 | 258 908 | 231 797 | 235 469 | 232 685 | 232 842 | 234 703 |
| Anläggningstillgångar | 213 357 | 230 060 | 228 909 | 232 578 | 232 506 | 232 631 | 234 027 |
| Materiella anläggningstillgångar | 74 301 | 91 004 | 89 828 | 93 522 | 93 450 | 93 575 | 94 971 |
| Byggnader och mark | 70 956 | 84 692 | 85 457 | 89 190 | 89 764 | 90 036 | 90 836 |
| Pågående nyanläggningar och förskott | 0 | 3 822 | 1 961 | 1 299 | 232 | 0 | 252 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar | 3 345 | 2 490 | 2 410 | 3 033 | 3 454 | 3 539 | 3 883 |
| Finansiella anläggningstillgångar | 139 056 | 139 056 | 139 081 | 139 056 | 139 056 | 139 056 | 139 056 |
| Andelar i koncernföretag | 139 056 | 139 056 | 139 081 | 139 056 | 139 056 | 139 056 | 139 056 |
| Omsättningstillgångar | 61 262 | 28 848 | 2 888 | 2 891 | 179 | 211 | 676 |
| Kortfristiga fordringar | 61 262 | 28 848 | 2 888 | 2 891 | 179 | 211 | 676 |
| Kundfordringar | 3 788 | 0 | 84 | 34 | 24 | 20 | 0 |
| Fordringar hos koncernföretag | 55 455 | 28 689 | – | – | – | – | – |
| Fordringar hos intresseföretag | – | 0 | 2 642 | – | – | – | – |
| Övriga fordringar | 1 899 | 33 | 76 | 2 733 | 32 | 32 | 506 |
| Förutbetalda kostnader och upplupna intäkter | 120 | 126 | 86 | 124 | 123 | 159 | 170 |
| EGET KAPITAL OCH SKULDER | 274 619 | 258 908 | 231 797 | 235 469 | 232 685 | 232 842 | 234 703 |
| Eget kapital | 99 868 | 62 735 | 39 265 | 40 767 | 40 776 | 26 115 | 14 010 |
| Bundet eget kapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Aktiekapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Fritt eget kapital | 99 818 | 62 685 | 39 215 | 40 717 | 40 726 | 26 065 | 13 960 |
| Balanserat resultat | 43 879 | 27 465 | 20 717 | 40 725 | 26 066 | 13 960 | 3 419 |
| Årets resultat | 55 939 | 35 220 | 18 498 | −8 | 14 660 | 12 105 | 10 541 |
| Obeskattade reserver | 35 089 | 32 585 | 24 702 | 15 908 | 14 992 | 9 250 | 4 626 |
| Periodiseringsfonder | 32 902 | 30 589 | 22 640 | 13 493 | 13 027 | 7 736 | 3 516 |
| Ackumulerade överavskrivningar | 2 187 | 1 996 | 2 062 | 2 415 | 1 965 | 1 514 | 1 110 |
| Långfristiga skulder | 0 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 |
| Skulder till kreditinstitut | 0 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 | 151 500 |
| Kortfristiga skulder | 139 662 | 12 088 | 16 330 | 27 294 | 25 417 | 45 977 | 64 567 |
| Skulder till kreditinstitut | 130 000 | – | – | – | – | – | – |
| Förskott från kunder | 1 459 | 2 601 | 1 763 | 1 990 | 1 912 | 1 422 | 20 |
| Leverantörsskulder | 787 | 576 | 465 | 1 328 | 638 | 541 | 676 |
| Skulder till koncernföretag | – | 0 | 6 210 | 13 067 | 11 275 | 33 656 | 58 100 |
| Skatteskulder | 0 | 1 651 | 2 390 | 3 558 | 5 958 | 4 953 | 2 257 |
| Övriga skulder | 1 046 | 552 | 730 | 903 | 269 | 152 | 427 |
| Upplupna kostnader och förutbetalda intäkter | 6 370 | 6 708 | 4 772 | 6 448 | 5 365 | 5 253 | 3 087 |
| Ställda säkerheter | 203 600 | 229 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 |
| Fastighetsinteckningar | 203 600 | 229 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 | 240 600 |
Vinstdisposition och utdelningBelopp i tkr
Förslag, beslutsunderlag och faktisk betalning är olika steg.
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Styrelsens förslag | 30 154 | 18 806 | 11 750 | 20 000 | – | – | – |
| Medel att disponera | – | – | – | – | 40 725 | 26 066 | – |
Förklaringar, beslut och riskeroriginaltext
En saknad rad betyder att rapporten inte innehöll fältet.
2025
Kommentar till vinstdispositionen
Utdelningen skall betalas till aktieägarna senast den 30 juni 2026 .
Källfält: se-gen-base:DispositionerVinstForlustKommentar
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Händelser efter balansdagen
Inga väsentliga händelser rapporterade
För räkenskapsåret 2026 kommer byte ske från K2-regelverket (BFNAR 2016:10) till K3-regelverket (BFNAR 2012:1). Detta kommer bland annat innebära förändringar i form av komponentindelning av fastigheterna och ökade avskrivningar.I slutet av februari 2026 skedde en militär eskalering och en ökad geopolitisk oro i Mellanöstern, vilket ökar svårigheten i att bedöma konjunkturutvecklingen under 2026. Den globala ekonomin kan påverkas, till exempel när det gäller energipriser, räntenivåer och valutakurser. Bolaget följer noga utvecklingen för att säkerställa beredskap för olika scenarios. I övrigt finns inga händelser av väsentlig betydelse för bolagets ställning som inträffat efter rapportperiodens utgång.
Källfält: se-gen-base:NotVasentligaHandelserRakenskapsaretsSlut
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för år 2025. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per den 31 december 2025 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen för Sinoma Väst HS 31 AB.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet Revisorns ansvar. Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
2024
Kommentar till vinstdispositionen
Utdelningen skall betalas till aktieägarna senast den 30 juni 2025 .
Källfält: se-gen-base:DispositionerVinstForlustKommentar
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för år 2024. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per den 31 december 2024 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen för Sinoma Väst HS 31 AB.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet Revisorns ansvar. Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
2023
Kommentar till vinstdispositionen
Utdelningen skall betalas till aktieägarna senast den 28 juni 2024 .
Källfält: se-gen-base:DispositionerVinstForlustKommentar
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Händelser efter balansdagen
Bolaget har efter räkenskasårets slut sålt samtliga aktier i bolaget Hisings Kärra 94:1 AB, org nr 559338-1436, till Bärgningstjänsten Sverige Holding AB, org nr 556825-7124.
Källfält: se-gen-base:NotVasentligaHandelserRakenskapsaretsSlut
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för räkenskapsåret 1 januari 2023 till 31 december 2023. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per 31 december 2023 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet "Revisorns ansvar". Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
2022
Kommentar till vinstdispositionen
Utdelningen skall betalas till aktieägarna senast den 30 juni 2023 .
Källfält: se-gen-base:DispositionerVinstForlustKommentar
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för räkenskapsåret 1 januari 2022 till 31 december 2022. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per 31 december 2022 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet "Revisorns ansvar". Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
2021
Ledningens kommentar till flerårsöversikten
2018 års siffra baseras på intäkter från och med Q4-2018 då fastigheten köptes in i bolaget därigenom är nettoomsättningen högre 2019.
Källfält: se-gen-base:KommentarFlerarsoversikt
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för räkenskapsåret 1 januari 2021 till 31 december 2021. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per 31 december 2021 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet "Revisorns ansvar". Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
2020
Ledningens kommentar till flerårsöversikten
2018 års siffra baseras på intäkter från och med Q4-2018 då fastigheten köptes in i bolaget därigenom är nettoomsättningen högre 2019.
Källfält: se-gen-base:KommentarFlerarsoversikt
Bolagsstämmans beslut om vinstdisposition
Styrelsens förslag godkändes
Årsstämman beslöt att godkänna styrelsens förslag till vinstdisposition.
Källfält: se-comp-base:ArsstammaResultatDispositionGodkannaStyrelsensForslag
Revisorns uttalande
Standarduttalande
Vi har utfört en revision av årsredovisningen för Sinoma Väst HS 31 AB för räkenskapsåret 1 januari 2020 till 31 december 2020. Enligt vår uppfattning har årsredovisningen upprättats i enlighet med årsredovisningslagen och ger en i alla väsentliga avseenden rättvisande bild av Sinoma Väst HS 31 ABs finansiella ställning per 31 december 2020 och av dess finansiella resultat för året enligt årsredovisningslagen. Förvaltningsberättelsen är förenlig med årsredovisningens övriga delar. Vi tillstyrker därför att bolagsstämman fastställer resultaträkningen och balansräkningen.
Källfält: se-ar-base:UttalandeText
Grund för revisorns uttalande
Vi har utfört revisionen enligt International Standards on Auditing (ISA) och god revisionssed i Sverige. Vårt ansvar enligt dessa standarder beskrivs närmare i avsnittet "Revisorns ansvar". Vi är oberoende i förhållande till Sinoma Väst HS 31 AB enligt god revisorssed i Sverige och har i övrigt fullgjort vårt yrkesetiska ansvar enligt dessa krav. Vi anser att de revisionsbevis vi har inhämtat är tillräckliga och ändamålsenliga som grund för våra uttalanden.
Källfält: se-ar-base:GrundUttalanden
Noter om anläggningstillgångarBelopp i tkr
Andelar i koncernföretag
| Post | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anskaffningsvärde | 139 056 | 139 056 | 139 081 | 139 056 | 139 056 | 139 056 | 139 056 | 139 048 |
| Årets inköp | – | – | – | – | – | 0 | 8 | – |
| Försäljningar och utrangeringar | 25 | 25 | 0 | – | – | – | – | – |
Byggnader och mark
| Post | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anskaffningsvärde | 76 022 | 89 663 | 89 600 | 92 599 | 92 327 | 91 785 | 91 786 | 90 977 |
| Årets inköp | – | – | – | 66 | 0 | – | – | – |
| Försäljningar och utrangeringar | 14 146 | 0 | 3 112 | 0 | – | – | – | – |
| Ackumulerade avskrivningar | 5 067 | 4 970 | 4 143 | 3 409 | 2 564 | 1 750 | 949 | 183 |
| Årets avskrivningar | 762 | 830 | 852 | 846 | 814 | 800 | 766 | – |
| Återförda avskrivningar | 0 | 118 | 0 | – | – | – | – | – |
Pågående nyanläggningar och förskott
| Post | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anskaffningsvärde | 0 | 3 822 | 1 961 | 1 299 | 232 | 0 | 252 | 1 833 |
| Försäljningar och utrangeringar | 3 694 | 3 545 | 426 | 230 | 421 | 804 | 1 316 | – |
Övriga materiella anläggningstillgångar
| Post | 2025-12-31 | 2024-12-31 | 2023-12-31 | 2022-12-31 | 2021-12-31 | 2020-12-31 | 2019-12-31 | 2018-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anskaffningsvärde | 6 040 | 5 387 | 5 152 | 5 327 | 5 133 | 4 642 | 4 462 | 3 981 |
| Försäljningar och utrangeringar | 1 118 | 0 | 175 | 0 | – | – | – | – |
| Ackumulerade avskrivningar | 2 695 | 2 897 | 2 742 | 2 294 | 1 679 | 1 103 | 579 | 96 |
| Årets avskrivningar | 518 | 529 | 606 | 615 | 576 | 524 | 483 | – |
| Återförda avskrivningar | 719 | 373 | 158 | 0 | – | – | – | – |
Om bolaget
- Adress
- BOX 53121, 400 15 GÖTEBORG
- Registrerat
- 2017-01-11
- Bransch
- Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade industrilokaler
Verksamhet enligt registret
Bolaget ska ha till föremål för sin verksamhet att - direkt eller indirekt genom hel- eller delägda bolag - förvärva, förvalta, utveckla och försälja fast egendom samt att bedriva annan därmed förenlig verksamhet.
Senaste årsredovisningenräkenskapsår 2025
- Regelverk
- K2
- Säte
- Stockholm
- Revision
- Ja (2026-05-24)
- Revisionsfirma
- Öhrlings PricewaterhouseCoopers AB
- Årsstämma
- 2026-05-26
- Programvara
- Wolters Kluwer Capego
Allmänt om verksamheten
Allmänt om verksamheten Bolaget bedriver fastighetsförvaltning genom att äga och förvalta fastigheter. Bolaget äger fastigheterna Backa 192:4, Backa 196:6, Backa 192:6, Backa 197:2, Kärra 96:1, Backa 29:24 och Rud 51:21 i Göteborgs kommun samt Skinntickan 1 och Berguven 1 i Mölndals kommun. Bolaget har sitt säte i Göteborg. Bolaget har ingen anställd personal.
Väsentliga händelser
Väsentliga händelser under räkenskapsåret Bolaget har under året sålt fastigheten Backa 193:1 till det nybildade dotterbolaget Backa 193:1 Fastighets AB, org nr 559517-8962. Därefter har samtliga aktier i dotterbolaget sålts till Riddermark Bil AB, org nr 556750-7693. Bolaget ingår i Sinoma-koncernen som har en stark ställning, god likviditet och en stabil hyresgäststruktur.
Årsredovisningarna i original
Rapporten som den lämnades in till Bolagsverket, med underskriftssidorna borttagna. Siffrorna på den här sidan är hämtade ur dessa handlingar, och det är här de går att kontrollera.
Dokumenterade koncernrelationerur årsredovisningarna
Uppgifterna gäller den angivna rapportperioden och beskriver inte säkert dagens ägande.
Moderföretag
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
ForetagetsNamn=Sinoma Fastighets AB; Organisationsnummer=559161-0836; ForetagetsSate=Stockholm
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
ForetagetsNamn=Sinoma Fastighets AB; Organisationsnummer=559161-0836; ForetagetsSate=Stockholm
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
ForetagetsNamn=Sinoma Fastighets AB; Organisationsnummer=559161-0836; ForetagetsSate=Stockholm
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
ForetagetsNamn=Sinoma Fastighets AB; Organisationsnummer=559161-0836; ForetagetsSate=Göteborg
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
Moderföretag i den minsta koncern där företaget ingår och som upprättar koncernredovisning är Sinoma Fastighets AB med organisationsnummer 559161-0836 med säte i Göteborg .
Visa fler relationer
-
Sinoma Fastighets AB
Visa källuppgift
Moderföretag i den minsta koncern där företaget ingår och som upprättar koncernredovisning är Sinoma Fastighets AB med organisationsnummer 559161-0836 med säte i Göteborg .